Muratpaşalılar Turunç Masa’yı anlattı: ‘Bize kolaylıklar sunuyor’

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayanlar, Muratpaşa Belediyesi’nin 10’uncu yılını geride bırakan yönetişim sistemi Turunç Masa’yı anlattı.

Bir halkla ilişkiler, iletişim ve yönetim projesi olarak düşünülen Turunç Masa, 10 yılda 5 milyon 426 bin 85 kişiyle iletişime geçti.

Muratpaşa’da yaşayan Neslihan Demircioğlu, Turunç Masa’nın ihtiyaç duyduklarında ulaşabildikleri bir destek hattı olduğunu söyledi. “Benim için Turunç Masa, belediyemizin hem bilgi alabileceğimiz hem de bize kolaylıklar sunan bir hizmet” diyen Demircioğlu, birçok konuda Turunç Masa’dan destek aldığını belirtti.

Demircioğlu, sokak hayvanları, sosyal yardımlaşma ve bitki desteğinin yanı sıra deprem felaketinde de Turunç Masa faaliyetlerinin etkisinin büyük olduğunu dile getirdi.

Kadir Akgöl ise “Benim için Turunç Masa, belediyeye gitmeden şikayetlerimizi dile getirmektir. Onlar da gereken işlemleri yapıyor” diye konuştu. Akgöl, ayrıca işlemler tamamlanırken Turunç Masa’nın kendilerine dönüş yaparak süreç hakkında bilgilendirdiklerini de söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x